MECZ
13.08.18 | 1. runda | Ju-Hae Moon | Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-0, 6-4 | Korea F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ju-Hae Moon | Mitchell Thomas Mcdaniels | |
1. podanie % | 32/44 (73%) | 36/58 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 23/36 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/58 (48%) | 10/44 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Korea
31.05.88, 35 lat
16054 $
31.05.88, 35 lat
16054 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
07.01.92, 32 lat
07.01.92, 32 lat
Ju-Hae Moon vs. Mitchell Thomas Mcdaniels - Wzajemne mecze
13.08.18 | 1. runda | Ju-Hae Moon | Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Korea F4 | twarda |
Ju-Hae Moon form & Mitchell Thomas Mcdaniels form
Ju-Hae Moon - ostatnie mecze
M15 Daegu - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jae Myeong Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Seong-Gook Oh | 6-1, 4-6, 2-5, - Ju-Hae Moon - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Oh-Hee Kwon | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yongjun Shim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Chanchin Sookton-Eng | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Jae Hwan Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda | vs. Geun Jun Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.18 1. runda | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Yunseong Chung | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Hyeon Il Jung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Seounghun Lee | 6-1, 2-1, Seounghun Lee - krecz | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Seung Heon Hong | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Jae Hwan Kim | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Ki Su Jung | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Dong-Hak Sin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
India F8 - twarda | ||||
13.09.17 2. runda | vs. Jayesh Pungliya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 5-1, Yurii Dzhavakian - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. S.prithvi Sekhar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
India F7 - ceglana | ||||
06.09.17 2. runda | vs. Colin Van Beem | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Dhruv Sunish | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Tae-Woo Lee | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guam F1 - twarda | ||||
23.06.17 Ćwierćfinał | vs. Hiroyasu Ehara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Mitchell Thomas Mcdaniels - ostatnie mecze
M15 Tucson - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Jose Olivares | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Claremont - twarda | ||||
05.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bullard | 6-4, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Tucson - twarda | ||||
08.01.19 Klasyf. | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sean Robles | 6-3, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - twarda | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Matthew Mendez | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Uisung Park | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jung-Woong Na | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Young Seok Kim | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Makoto Ochi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
13.08.18 1. runda | vs. Ju-Hae Moon | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Huixin Wang | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Wei Qiang Zheng | 7-5, 6-714, 3-0, Wei Qiang Zheng - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Jianhui Li | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Weibowen Zou | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
02.07.18 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 2-5, - Mitchell Thomas Mcdaniels - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Woo Young Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Woo Hyeok Jang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jin Sung Han | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Chan-Yeong Oh | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. In Kyo Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F5 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-0, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.05.18 1. runda klasyf. | vs. Gregory Nitayamekin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F4 - twarda | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Rigele Te | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |