MECZ
31.10.17 | 1. runda | Joshua Paris | Nir Vodavoz | 4-6, 6-4, 6-0 | Israel F15 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Joshua Paris | Nir Vodavoz | |
1. podanie % | 51/84 (61%) | 42/74 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/51 (78%) | 30/42 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/33 (52%) | 13/32 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/74 (42%) | 27/84 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/158 (56%) | 70/158 (44%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
16.11.99, 24 lat
16.11.99, 24 lat
Joshua Paris vs. Nir Vodavoz - Wzajemne mecze
31.10.17 | 1. runda | Joshua Paris | Nir Vodavoz | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Israel F15 | twarda |
27.04.15 | Klasyf. | Joshua Paris | Nir Vodavoz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F4 | twarda |
Joshua Paris form & Nir Vodavoz form
Joshua Paris - ostatnie mecze
M25 Jerusalem - twarda | ||||
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Alon Elia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Linus Videhult | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Ben Patael | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Ron Ellouck | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
27.07.22 2. runda | vs. Charles Broom | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Edison Ambarzumjan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Patrick Brady | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Hands | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
13.07.22 2. runda | vs. Daniel Cox | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Brandon Murphy | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 2-6, 1-4, - Joshua Paris - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 7-63, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 Klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Joseph Newman-Billington | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 1. runda | vs. Fabio Coelho | 7-62, 0-2 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tiago Sousa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
17.03.22 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.22 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Nir Vodavoz - ostatnie mecze
M15 Kfar - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 4-2, Kris Krawcewicz - krecz | szczegóły meczu |