MECZ
20.07.17 | Ćwierćfinał | Jose Statham | Ezekiel Clark | 6-3, 7-62 | USA F24 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jose Statham | Ezekiel Clark | |
1. podanie % | 56/86 (65%) | 46/66 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/56 (70%) | 31/46 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/66 (39%) | 32/86 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/152 (53%) | 72/152 (47%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jose Statham vs. Ezekiel Clark - Wzajemne mecze
20.07.17 | Ćwierćfinał | Jose Statham | Ezekiel Clark | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | USA F24 | twarda |
Jose Statham form & Ezekiel Clark form
Jose Statham - ostatnie mecze
Acapulco Challenger - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Dominik Palan | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 6-4, 4-3, Mats Rosenkranz - krecz | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Ezekiel Clark - ostatnie mecze
Acapulco Challenger - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tung-Lin Wu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Ozan Baris | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.24 2. runda | vs. Mikhail Gorokhov | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Adrien Gobat | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Marc Ros Mesas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Matej Dodig | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Louis Tessa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Yua Taka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Patrick Maloney | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Keenan Mayo | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Isaiah Strode | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hunter Heck | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Harlingen - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Keshav Chopra | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alex Martinez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Perry Gregg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Aleksa Ciric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Perez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. William Grant | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Petrov | 6-74, 5-2, Alexander Petrov - krecz | szczegóły meczu |