MECZ
17.11.16 | 2. runda | Jose Statham | Patrick Daciek | 2-6, 6-0, 6-3 | USA F37 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jose Statham | Patrick Daciek | |
1. podanie % | 54/76 (71%) | 41/71 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/54 (63%) | 17/41 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 16/30 (53%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/71 (54%) | 33/76 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
09.03.90, 34 lat
19444 $
09.03.90, 34 lat
19444 $
Jose Statham vs. Patrick Daciek - Wzajemne mecze
17.11.16 | 2. runda | Jose Statham | Patrick Daciek | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | USA F37 | ceglana |
Jose Statham form & Patrick Daciek form
Jose Statham - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Patrick Daciek - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
04.07.20 1. runda | vs. Junior A. Ore | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Carter Bradford | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Hunter Reese | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Stefan Storch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Spencer Brachman | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Hunter Reese | 7-6, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Preston Touliatos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Perego | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Orlando - ceglana | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Oliver Crawford | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Alan Kohen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Marcel Andres Betancourt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
USA F32 - ceglana | ||||
16.11.18 2. runda | vs. Nick Hardt | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 1. runda | vs. Trent Bryde | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Maxime Lapraille | Maxime Lapraille - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Christopher Rosensteel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.18 | vs. Jonathan Baker | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
USA F30 - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Rowland Phillips | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ion Efrim | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 | vs. Andrea Caligiana | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zhe Zhou | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 | vs. Sean Presson | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
USA F18 - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Ryan Goetz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. John Speicher | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Paul Midgley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F16 - ceglana | ||||
20.06.18 Klasyf. | vs. Karl Poling | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |