MECZ
02.03.20 | 2. runda klasyf. | Jose Pereira | Boruch Skierkier | 6-2, 6-3 | M25 Hurlingham | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
24.08.00, 23 lat
24.08.00, 23 lat
Jose Pereira vs. Boruch Skierkier - Wzajemne mecze
02.03.20 | 2. runda klasyf. | Jose Pereira | Boruch Skierkier | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Hurlingham | ceglana |
Jose Pereira form & Boruch Skierkier form
Jose Pereira - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maceio - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Boruch Skierkier - ostatnie mecze
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |