MECZ
12.09.19 | 2. runda | Jose Fco. Vidal Azorin | Marco De Rossi | 6-2, - krecz | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jose Fco. Vidal Azorin | Marco De Rossi | |
1. podanie % | 18/20 (90%) | 21/27 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/18 (83%) | 12/21 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/2 (50%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 14/27 (52%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 30/47 (64%) | 17/47 (36%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marco De Rossi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Marco De Rossi | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Marco De Rossi | |
0-0 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Marco De Rossi | |
0-0 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marco De Rossi | |
0-0, 0-15 | ||
et. | Marco De Rossi | |
0-0, 0-15 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
San Marino
27.06.97, 26 lat
16881 $
27.06.97, 26 lat
16881 $
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Marco De Rossi - Wzajemne mecze
12.09.19 | 2. runda | Jose Fco. Vidal Azorin | Marco De Rossi | 6-2, Marco De Rossi - krecz | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Marco De Rossi form
Jose Fco. Vidal Azorin - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.23 Finał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 Półfinał | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tigre 1 - ceglana | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Marco De Rossi - ostatnie mecze
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Francesco Forti | 7-63, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Emanuele Bastia | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Mascarini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Luigi Sorrentino | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniele Minighini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Cattolica - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Reggio - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Andrea Gola | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ritabrata Sarkar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Patrick Brady | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Gregoire Gervail | 6-2, 6-73, 11-9 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Clement Andrieu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Demid Gorbachev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Artur Khairutdinov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. George Tsivadze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 5-7, 7-64, 13-11 | szczegóły meczu | |
12.02.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Wiedenmann | 7-64, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |