MECZ
08.11.17 | 2. runda | Jose Fco. Vidal Azorin | Isa Mammetgulyyev | 6-3, 7-64 | Kuwait F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jose Fco. Vidal Azorin | Isa Mammetgulyyev | |
1. podanie % | 42/65 (65%) | 51/83 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/42 (67%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 10/32 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/83 (52%) | 26/65 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/148 (55%) | 66/148 (45%) |
Double foul | 5 | 8 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turkmenistan
08.01.97, 27 lat
11350 $
08.01.97, 27 lat
11350 $
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Isa Mammetgulyyev - Wzajemne mecze
08.11.17 | 2. runda | Jose Fco. Vidal Azorin | Isa Mammetgulyyev | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Kuwait F2 | twarda |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Isa Mammetgulyyev form
Jose Fco. Vidal Azorin - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.23 Finał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.23 Półfinał | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.23 2. runda | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tigre 1 - ceglana | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
03.09.22 Półfinał | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Isa Mammetgulyyev - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Baja - ceglana | ||||
15.08.19 1. runda | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
27.11.18 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu |