MECZ
09.11.15 | 1. runda | Joris De Loore | Mark Whitehouse | 6-1, 7-62 | Great Britain | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Joris De Loore | Mark Whitehouse | |
1. podanie % | 45/76 (59%) | 43/68 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/45 (73%) | 25/43 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/68 (49%) | 30/76 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/144 (55%) | 65/144 (45%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 16 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joris De Loore vs. Mark Whitehouse - Wzajemne mecze
09.11.15 | 1. runda | Joris De Loore | Mark Whitehouse | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | Great Britain | halowa |
Joris De Loore form & Mark Whitehouse form
Joris De Loore - ostatnie mecze
Oeiras 3 - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Fabio Fognini | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 2-6, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 0-1, - Joris De Loore - krecz | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-3, 6-78 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Radu Albot | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Titouan Droguet | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Zizou Bergs | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Kyle Edmund | 7-64, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Zsombor Piros | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Li Tu | 7-611, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Forti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Lloyd Harris | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Gabriel Diallo | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Luca Nardi | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Illya Marchenko | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-4, 1-4, - Joris De Loore - krecz | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Mark Whitehouse - ostatnie mecze
Barletta Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. James Davis | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Ceuta - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Patrick Kypson | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Colin Markes | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Marko Mesarovic | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Olle Wallin | 7-62, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Tyler Stice | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Adit Sinha | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Paul Jubb | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu |