MECZ
17.04.19 | 1. runda | Jorge Brian Panta Herreros | Quentin Robert (1994) | 3-6, 7-5, 6-3 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jorge Brian Panta Herreros | Quentin Robert (1994) | |
1. podanie % | 60/95 (63%) | 47/87 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/60 (75%) | 30/47 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/35 (37%) | 20/40 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/87 (43%) | 37/95 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/182 (52%) | 87/182 (48%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 2 | 12 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jorge Brian Panta Herreros vs. Quentin Robert (1994) - Wzajemne mecze
17.04.19 | 1. runda | Jorge Brian Panta Herreros | Quentin Robert (1994) | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Jorge Brian Panta Herreros form & Quentin Robert (1994) form
Jorge Brian Panta Herreros - ostatnie mecze
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Quentin Robert (1994) - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
13.12.20 Finał | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.20 Półfinał | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
19.10.20 1. runda | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.20 Klasyf. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.07.20 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
24.02.20 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |