MECZ
14.11.16 | 1. runda | Jorge Brian Panta Herreros | Manuel Barros | 6-2, 6-2 | Bolivia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jorge Brian Panta Herreros | Manuel Barros | |
1. podanie % | 35/56 (63%) | 33/61 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 23/33 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/61 (49%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/117 (56%) | 51/117 (44%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
19.05.94, 29 lat
12328 $
19.05.94, 29 lat
12328 $
Jorge Brian Panta Herreros vs. Manuel Barros - Wzajemne mecze
14.11.16 | 1. runda | Jorge Brian Panta Herreros | Manuel Barros | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Bolivia F2 | ceglana |
21.07.14 | 2. runda | Jorge Brian Panta Herreros | Manuel Barros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Venezuela F3 | twarda |
Jorge Brian Panta Herreros form & Manuel Barros form
Jorge Brian Panta Herreros - ostatnie mecze
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Manuel Barros - ostatnie mecze
M15 Toulouse - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Paul Soubies | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aron Pierce | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Luis-Manuel Flores | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Skyler Butts | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Brandon Walkin | Brandon Walkin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Jose Antonio Rodriguez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.12.19 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Austin Ansari (USA) | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Julian Bradley | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Skyler Butts | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Javier Gonzalez (CHI) | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 1-3, - Manuel Barros - krecz | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Agassi Tomegah | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-2, 4-1, Moez Echargui - krecz | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Tommaso Vescovi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Agadir - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Ismail Saadi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mustapha Benmira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Franco Feitt | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Amine Zraidi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |