MECZ
18.07.18 | 2. runda | Jorge Brian Panta Herreros | Antonin Stepanek | 3-6, 6-1, 6-4 | Austria F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jorge Brian Panta Herreros | Antonin Stepanek | |
1. podanie % | 42/71 (59%) | 50/73 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/42 (74%) | 35/50 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/73 (41%) | 26/71 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/144 (52%) | 69/144 (48%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-5 | Antonin Stepanek | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Antonin Stepanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
2-0 | Antonin Stepanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-3 | |
Jorge Brian Panta Herreros | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Antonin Stepanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
15.04.99, 24 lat
15.04.99, 24 lat
Jorge Brian Panta Herreros vs. Antonin Stepanek - Wzajemne mecze
18.07.18 | 2. runda | Jorge Brian Panta Herreros | Antonin Stepanek | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Austria F3 | ceglana |
Jorge Brian Panta Herreros form & Antonin Stepanek form
Jorge Brian Panta Herreros - ostatnie mecze
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Antonin Stepanek - ostatnie mecze
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
18.05.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 Klasyf. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.18 Klasyf. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |