MECZ
02.05.17 | 1. runda | Jordan Parker | Pablo Schelcher Muro | 6-75, 6-0, 6-3 | Nigeria F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jordan Parker | Pablo Schelcher Muro | |
1. podanie % | 57/88 (65%) | 59/74 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/57 (79%) | 30/59 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 8/15 (53%) |
Zdobyte break-ball | 7/8 (88%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/74 (49%) | 30/88 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/162 (58%) | 68/162 (42%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
USA
07.02.94, 30 lat
07.02.94, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
17.09.00, 23 lat
17.09.00, 23 lat
Jordan Parker vs. Pablo Schelcher Muro - Wzajemne mecze
02.05.17 | 1. runda | Jordan Parker | Pablo Schelcher Muro | 6-75, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Nigeria F1 | twarda |
01.05.17 | Klasyf. | Pablo Schelcher Muro | Jordan Parker | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
Jordan Parker form & Pablo Schelcher Muro form
Jordan Parker - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Kuang Qing Xu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Varun Jayaram | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Meister (1999) | 7-5, 6-71, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Vero - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 2-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pretoria - twarda | ||||
28.09.21 Klasyf. | vs. Anro Nel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Seth Seely | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Segal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Connor Kruger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Da-Niel Kotze | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Connor Kruger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Edwardsville - twarda | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Reese Stalder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sachin Kolachana | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Bybel | 7-60, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
09.06.21 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.06.21 2. runda klasyf. | vs. Alberto Puello | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Samuel Dickson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Constant De La Bassetiere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Keaton Cullimore | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ian Chadwell | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Labrador | 6-3, 1-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Tyler Mercier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Taha Baadi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Nicholas Shamma | 3-6, 6-0, 4-1, Nicholas Shamma - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Schinteie | 6-4, 1-0, Laurentiu Schinteie - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. David Volfson | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Alan Magadan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Lucas Gomez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Pablo Schelcher Muro - ostatnie mecze
Greece F6 - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Nico Matic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Martin Tomov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Thomas Statzberger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F17 - twarda | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Inigo Torre Martin | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F16 - twarda | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jose Juarez Caro | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F7 - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Italy F6 - ceglana | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Italy F5 - ceglana | ||||
28.03.18 Klasyf. | vs. Gianluca Di Nicola | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Davide Pontoglio | Davide Pontoglio - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.03.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
18.02.18 | vs. Pedro Brandao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F4 - ceglana | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Bruno Mardones | 6-1, 5-0, Bruno Mardones - krecz | szczegóły meczu | |
Spain F3 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F2 - ceglana | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 7-613, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F1 - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda | vs. Daniel Gimeno-Traver | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - ceglana | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Nathan Seateun | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ben Doghmani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Harry Lim | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Adil Kalyanpur | 6-73, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F30 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Aitor Sanz Llopis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Sadal | - Pablo Schelcher Muro - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Miles Jones | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu |