MECZ
08.05.17 | 1. runda | Jonathan Mridha | Sam Taylor | 6-2, 6-4 | Sweden F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jonathan Mridha | Sam Taylor | |
1. podanie % | 35/61 (57%) | 30/53 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/35 (63%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/53 (58%) | 27/61 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
03.07.97, 26 lat
03.07.97, 26 lat
Jonathan Mridha vs. Sam Taylor - Wzajemne mecze
08.05.17 | 1. runda | Jonathan Mridha | Sam Taylor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Sweden F1 | ceglana |
05.05.14 | 1. runda klasyf. | Jonathan Mridha | Sam Taylor | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Sweden F2 | ceglana |
Jonathan Mridha form & Sam Taylor form
Jonathan Mridha - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Sam Taylor - ostatnie mecze
M15 Doha - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Adrian Obert | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Federico Lucini | 6-78, 3-0, - Sam Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-4, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Omar Giacalone | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 6-4, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-5, - Sam Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Muzammil Murtaza | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Edwards | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Backman | 3-6, 7-5, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-73, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Hugo Schott | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Pierre Faivre | 7-63, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Marco Saffratti | 4-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Koksijde - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alois Blondeel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Gustaf Strom | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Liang-Yu Lin | 6-4, 6-78, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Taipei - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 1-2, - Sam Taylor - krecz | szczegóły meczu |