MECZ
24.08.10 | 1. runda | Jonathan Eysseric | Santiago Ventura | 6-1, 7-5 | Geneva Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jonathan Eysseric | Santiago Ventura | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/31 (87%) | 20/32 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/53 (47%) | 12/50 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jonathan Eysseric vs. Santiago Ventura - Wzajemne mecze
24.08.10 | 1. runda | Jonathan Eysseric | Santiago Ventura | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Geneva Challenger | ceglana |
Jonathan Eysseric form & Santiago Ventura form
Jonathan Eysseric - ostatnie mecze
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mark Lajal | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver Challenger - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Alexei Popyrin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 7-61, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome 1 - ceglana | ||||
27.04.22 2. runda | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.04.22 Klasyf. | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - halowa | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Ulises Blanch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
27.06.21 Finał | vs. Franco Agamenone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.21 Półfinał | vs. Valentin Royer | 6-4, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.06.21 Ćwierćfinał | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.21 2. runda | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
14.03.21 Finał | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 0-3, - Jonathan Eysseric - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.21 Półfinał | vs. Jurgen Briand | Jurgen Briand - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Santiago Ventura - ostatnie mecze
Rabat Challenger - ceglana | ||||
14.03.11 2. runda klasyf. | vs. Anas Fattar | 6-2, 3-6, 5-5, - Santiago Ventura - krecz | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
12.10.10 1. runda | vs. Brian Dabul | 2-6, 0-4, - Santiago Ventura - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
05.10.10 1. runda | vs. Brian Dabul | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
29.09.10 1. runda | vs. Jorge Aguilar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
21.09.10 1. runda | vs. Victor Crivoi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.10 Klasyf. | vs. Guillaume Rufin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.10 2. runda klasyf. | vs. Alexander Ward | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.10 1. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.10 1. runda | vs. James Ward | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Geneva Challenger - ceglana | ||||
24.08.10 1. runda | vs. Jonathan Eysseric | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Sebastian - ceglana | ||||
19.08.10 2. runda | vs. Gianluca Naso | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.10 1. runda | vs. Marc Fornell-Mestres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trani Challenger - ceglana | ||||
09.08.10 1. runda | vs. Jerzy Janowicz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
06.07.10 1. runda | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
01.07.10 2. runda | vs. Steve Darcis | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.10 1. runda | vs. Dustin Brown | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.10 1. runda | vs. Karol Beck | 3-6, 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.10 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.10 2. runda klasyf. | vs. Flavio Cipolla | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.10 1. runda klasyf. | vs. Eric Prodon | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
25.05.10 1. runda | vs. Andreas Seppi | 5-7, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.10 Klasyf. | vs. Grega Zemlja | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.10 2. runda klasyf. | vs. Ruben Bemelmans | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.05.10 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Balleret | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
17.05.10 Finał | vs. Yuriy Schukin | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.10 Półfinał | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.10 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Massu | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.10 2. runda | vs. Ivan Dodig | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.10 1. runda | vs. Roko Karanusic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
06.05.10 2. runda | vs. Philipp Kohlschreiber | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |