INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jaroslav Pospisil vs. Jonas Trinker - Wzajemne mecze
13.03.19 | 1. runda | Jonas Trinker | Jaroslav Pospisil | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Jaroslav Pospisil form & Jonas Trinker form
Jaroslav Pospisil - ostatnie mecze
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
05.01.22 2. runda | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Prostejov - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Poprad - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 Klasyf. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.20 2. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jonas Trinker - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |