MECZ
07.09.15 | 2. runda klasyf. | Jonas Trinker | Francesco Cano | 6-3, 7-5 | Croatia F15 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
05.07.96, 27 lat
05.07.96, 27 lat
Jonas Trinker vs. Francesco Cano - Wzajemne mecze
07.09.15 | 2. runda klasyf. | Jonas Trinker | Francesco Cano | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Croatia F15 | ceglana |
Jonas Trinker form & Francesco Cano form
Jonas Trinker - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Francesco Cano - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Cvjetkovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cattolica - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Fantini | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Ilic | 6-1, 6-74, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Aleksevych | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 3-5, - Francesco Cano - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Roberto Miceli | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Felipe Godoy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Victor Bini | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | 6-0, 4-0, Jan Osusky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mattia Frinzi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alessio Tramontin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Takashi Saito | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |