MECZ
26.06.20 | 1. runda | Johannes Haerteis | Max Hans Rehberg | 6-3, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Max Hans Rehberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-1 | Max Hans Rehberg | |
0-0 | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Max Hans Rehberg | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Max Hans Rehberg | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Johannes Haerteis | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
3-5 | Max Hans Rehberg | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Max Hans Rehberg | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Max Hans Rehberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-4 | Max Hans Rehberg | |
0-0 | ||
Johannes Haerteis | 1-5 | |
2-5 | Max Hans Rehberg | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Johannes Haerteis vs. Max Hans Rehberg - Wzajemne mecze
29.09.22 | 2. runda | Max Hans Rehberg | Johannes Haerteis | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Forbach | dywanowa |
26.06.20 | 1. runda | Johannes Haerteis | Max Hans Rehberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
24.06.20 | 1. runda | Max Hans Rehberg | Johannes Haerteis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Johannes Haerteis form & Max Hans Rehberg form
Johannes Haerteis - ostatnie mecze
M15 Forbach - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - krecz | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Max Hans Rehberg - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Andriy Poritskyy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Michael Agwi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Vincent Marysko | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Mariano Dedura-Palomero | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 6-77, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Daniel Masur | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Maxime Cressy | 6-75, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 7-69, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Volodymyr Iakubenko | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Jakob Schnaitter | 7-62, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. David Fix | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Marvin Schaber | 6-0, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Liam Gavrielides | 4-1, Liam Gavrielides - krecz | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu |