MECZ
08.04.19 | Klasyf. | Johannes Haerteis | Marco Bortolotti | 4-6, 6-1, 6-4 | Barletta Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Johannes Haerteis | Marco Bortolotti | |
1. podanie % | 46/83 (55%) | 61/78 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/46 (70%) | 29/61 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/37 (51%) | 10/17 (59%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/78 (50%) | 32/83 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/161 (56%) | 71/161 (44%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
Johannes Haerteis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Marco Bortolotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Marco Bortolotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Marco Bortolotti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Marco Bortolotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Marco Bortolotti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Johannes Haerteis vs. Marco Bortolotti - Wzajemne mecze
08.04.19 | Klasyf. | Johannes Haerteis | Marco Bortolotti | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Barletta Challenger | ceglana |
Johannes Haerteis form & Marco Bortolotti form
Johannes Haerteis - ostatnie mecze
M15 Forbach - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - krecz | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Marco Bortolotti - ostatnie mecze
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
05.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 2. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
11.05.21 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
23.03.21 1. runda | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.21 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.21 1. runda | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.20 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - ceglana | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
12.11.20 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - halowa | ||||
31.10.20 1. runda klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |