MECZ
05.02.18 | Klasyf. | Johannes Haerteis | Giordan Kunz | 6-3, 6-3 | Switzerland F1 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Johannes Haerteis | Giordan Kunz | |
1. podanie % | 26/42 (62%) | 27/58 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/26 (92%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/58 (52%) | 9/42 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 4 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Giordan Kunz | |
Johannes Haerteis | 1-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Giordan Kunz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Johannes Haerteis | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Giordan Kunz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
Johannes Haerteis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Giordan Kunz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Giordan Kunz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Johannes Haerteis | 5-2 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Giordan Kunz | |
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
14.01.98, 26 lat
14.01.98, 26 lat
Johannes Haerteis vs. Giordan Kunz - Wzajemne mecze
05.02.18 | Klasyf. | Johannes Haerteis | Giordan Kunz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Switzerland F1 | dywanowa |
Johannes Haerteis form & Giordan Kunz form
Johannes Haerteis - ostatnie mecze
M15 Forbach - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - krecz | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - dywanowa | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Giordan Kunz - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Luca Fantini | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Kristof Minarik | 0-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Giorgos Papadopoulos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 6-1, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Adam Kovac | 7-61, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alex Ganchev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kevin Portmann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 Klasyf. | vs. Maik Steiner | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Max Houkes | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. George Botezan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oberentfelden - dywanowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Yohei Otsuka | 1-6, 2-3, - Giordan Kunz - krecz | szczegóły meczu |