MECZ
15.11.18 | 2. runda | Johan Nikles | Francisco Dias | 6-1, 6-1 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Johan Nikles | Francisco Dias | |
1. podanie % | 31/44 (70%) | 43/64 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 20/43 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 4/21 (19%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/64 (63%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/108 (62%) | 41/108 (38%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Johan Nikles | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Francisco Dias | |
3-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johan Nikles | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Johan Nikles | 5-0 | |
Johan Nikles | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Francisco Dias | |
Johan Nikles | 1-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Francisco Dias | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johan Nikles | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
01.05.92, 31 lat
14255 $
01.05.92, 31 lat
14255 $
Johan Nikles vs. Francisco Dias - Wzajemne mecze
15.11.18 | 2. runda | Johan Nikles | Francisco Dias | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Johan Nikles form & Francisco Dias form
Johan Nikles - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 3-0, Matthew Dellavedova - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Stefan Popovic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-0, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, Fernando Cavallo - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Miles Jones | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Samir Hamza Reguig | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Bruno Kokot | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nyo Van Dyck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Fabien Salle | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zhengyu Sun | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 7-65, 4-6, - Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vilnus Challenger - halowa | ||||
17.10.22 1. runda | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gijon - halowa | ||||
08.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu |
Francisco Dias - ostatnie mecze
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Gray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. William Griffith | 4-6, 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Pedro Araujo | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Imrane Bentekhici | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Ben Jones | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Portimao - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
05.03.19 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Flinner | 6-0, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Gabriel Petit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Jakob Sude | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |