MECZ
15.06.16 | 2. runda | Ji Sung Nam | Dong-Kyu Lee | 7-5, 6-1 | Korea F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ji Sung Nam | Dong-Kyu Lee | |
1. podanie % | 40/55 (73%) | 38/58 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/40 (80%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/58 (47%) | 15/55 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
23.08.87, 36 lat
23.08.87, 36 lat
Ji Sung Nam vs. Dong-Kyu Lee - Wzajemne mecze
15.06.16 | 2. runda | Ji Sung Nam | Dong-Kyu Lee | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Korea F1 | twarda |
Ji Sung Nam form & Dong-Kyu Lee form
Ji Sung Nam - ostatnie mecze
M25 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palmas del - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | szczegóły meczu |
Dong-Kyu Lee - ostatnie mecze
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Seunghun Shin | 6-3, 5-2, - Dong-Kyu Lee - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Seung Dong Kim | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Yunseong Chung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gwang Hyeon Cho | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Kim Ki Jun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Dukyoung Kim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Yong-Kyu Lim | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Yo-Sub Yoon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Jun Sang Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Donghwi Shin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indonesia F6 - twarda | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Karunuday Singh | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 Klasyf. | vs. Arief Rahman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indonesia F5 - twarda | ||||
03.04.17 Klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 3-6, 7-63, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Drew Halbauer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Hendrawan Susanto | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Korea F8 - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Young Seok Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Seunghun Shin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Korea F7 - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Woong-Sun Jun | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
04.07.16 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Armando C. Soemarno | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Jaeheon Yoon | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Mor Bulis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
29.06.16 2. runda | vs. Liang-Chi Huang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.16 1. runda | vs. Uisung Park | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |