Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
09.06.95, 28 lat
09.06.95, 28 lat
Jesper De Jong vs. Andrea Borroni - Wzajemne mecze
05.11.18 | Klasyf. | Jesper De Jong | Andrea Borroni | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F26 | twarda |
Jesper De Jong form & Andrea Borroni form
Jesper De Jong - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Andrea Pellegrino | 4-1, Andrea Pellegrino - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
19.08.23 Finał | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Półfinał | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - krecz | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Andrea Borroni - ostatnie mecze
M25 Casinalbo - ceglana | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Augusto Virgili | 6-75, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Paolo Schiavone | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Enes Donmezer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Niklas Rohrer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-64, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 7-62, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 6-72, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Antun Vidak | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Marco Mosciatti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Adam Moundir | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Louis Wessels | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Nicolo Turchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.09.19 2. runda | vs. Nicolo Turchetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |