MECZ
21.03.18 | 2. runda | Jelle Sels | Ondrej Krstev | 6-3, 6-3 | Bahrain F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jelle Sels | Ondrej Krstev | |
1. podanie % | 28/50 (56%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/28 (89%) | 26/33 (79%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 3/18 (17%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/51 (43%) | 16/50 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/101 (55%) | 45/101 (45%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jelle Sels | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jelle Sels | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 30-40 | ||
Jelle Sels | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jelle Sels | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jelle Sels | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jelle Sels | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jelle Sels | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jelle Sels | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jelle Sels | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jelle Sels vs. Ondrej Krstev - Wzajemne mecze
21.03.18 | 2. runda | Jelle Sels | Ondrej Krstev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Bahrain F1 | twarda |
Jelle Sels form & Ondrej Krstev form
Jelle Sels - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Jaime Faria | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslav Demin | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-73, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Karue Sell | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 0-2, - Jelle Sels - krecz | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Weber | 7-62, 6-71, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 7-69, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Orel Kimhi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Karan Singh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Thijmen Loof | 6-74, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Siddhant Banthia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Fadi Bidan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 0-4, - Jelle Sels - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu |
Ondrej Krstev - ostatnie mecze
M15 Litija - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |