MECZ
09.01.20 | 3. runda | Jeff Wolf | Alexandre Muller | 6-1, 6-3 | Noumea Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jeff Wolf | Alexandre Muller | |
1. podanie % | 25/41 (61%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/25 (76%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/46 (57%) | 13/41 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jeff Wolf | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jeff Wolf | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jeff Wolf | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jeff Wolf | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jeff Wolf | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jeff Wolf | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jeff Wolf | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jeff Wolf | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jeff Wolf vs. Alexandre Muller - Wzajemne mecze
09.01.20 | 3. runda | Jeff Wolf | Alexandre Muller | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Noumea Challenger | twarda |
Jeff Wolf form & Alexandre Muller form
Jeff Wolf - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliot Spizzirri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-2, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-3, 2-6, 3-6, 0-3, - Jeff Wolf - krecz | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. James Duckworth | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Klasyf. | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-1, 2-0, Bernabe Zapata Miralles - krecz | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Laslo Djere | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Sebastian Baez | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
11.10.23 4. runda | vs. Ugo Humbert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 3. runda | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda | vs. Cameron Norrie | 6-3, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Max Purcell | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Zhizhen Zhang | 5-7, 5-7, 7-65, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 3. runda | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Radu Albot | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Atlanta - twarda | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Maxime Cressy | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Alexander Bublik | 3-6, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu |
Alexandre Muller - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |