MECZ
01.11.18 | 2. runda | Javier Barranco Cosano | Moritz Thiem | 6-0, 6-2 | Turkey F34 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Javier Barranco Cosano | Moritz Thiem | |
1. podanie % | 17/36 (47%) | 18/38 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/17 (94%) | 9/18 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/38 (58%) | 7/36 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Javier Barranco Cosano | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Javier Barranco Cosano | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 0-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Javier Barranco Cosano | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
08.12.99, 24 lat
08.12.99, 24 lat
Javier Barranco Cosano vs. Moritz Thiem - Wzajemne mecze
01.11.18 | 2. runda | Javier Barranco Cosano | Moritz Thiem | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F34 | ceglana |
Javier Barranco Cosano form & Moritz Thiem form
Javier Barranco Cosano - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-0, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Dennis Novak | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Debru | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Stefan Popovic | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 Finał | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 7-64, 3-1, Raul Brancaccio - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-5, Enrico Dalla Valle - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-73, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, Ivan Marrero Curbelo - krecz | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Moritz Thiem - ostatnie mecze
M15 Anif - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
19.08.20 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
27.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |