MECZ
19.05.19 | Finał | Jason Jung | Dudi Sela | 6-4, 6-2 | Gwangju Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jason Jung | Dudi Sela | |
1. podanie % | 30/49 (61%) | 40/62 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/30 (77%) | 24/40 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/19 (74%) | 13/22 (59%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/62 (40%) | 12/49 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jason Jung | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jason Jung | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jason Jung | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jason Jung | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jason Jung | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jason Jung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jason Jung | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jason Jung | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jason Jung | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jason Jung vs. Dudi Sela - Wzajemne mecze
19.05.19 | Finał | Jason Jung | Dudi Sela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Gwangju Challenger | twarda |
Jason Jung form & Dudi Sela form
Jason Jung - ostatnie mecze
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Matteo Gigante | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Maximus Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yunseong Chung | 6-72, 6-3, 4-1, Yunseong Chung - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taro Daniel | 7-61, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. James Duckworth | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Arthur Weber | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Zhe Li | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Fajing Sun | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yan Bai | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Abraham Asaba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Borna Coric | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Cozbinov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Atlanta - twarda | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 7-5, 7-61 | szczegóły meczu |
Dudi Sela - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 2. runda klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Stuart Parker | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-0, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
25.02.20 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 0-1, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
19.02.20 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 6-72, 3-5, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
13.09.19 | vs. Markus Eriksson | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
08.09.19 Finał | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Illya Marchenko | 7-67, 4-0, Illya Marchenko - krecz | szczegóły meczu | |
03.09.19 2. runda | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
28.08.19 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Binghamton Challenger - twarda | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mitchell Krueger | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 3. runda | vs. Collin Altamirano | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Strong Kirchheimer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gatineau Challenger - twarda | ||||
18.07.19 3. runda | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
10.07.19 2. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 3-5, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Joao Menezes | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |