MECZ
10.05.17 | 1. runda | Jaroslav Pospisil | Samuel Hodor | 6-3, 6-2 | Ukraine F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jaroslav Pospisil | Samuel Hodor | |
1. podanie % | 36/68 (53%) | 34/62 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/32 (56%) | 14/28 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/10 (10%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/62 (50%) | 25/68 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
SÅ‚owacja
18.07.96, 27 lat
18.07.96, 27 lat
Jaroslav Pospisil vs. Samuel Hodor - Wzajemne mecze
10.05.17 | 1. runda | Jaroslav Pospisil | Samuel Hodor | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Ukraine F1 | ceglana |
Jaroslav Pospisil form & Samuel Hodor form
Jaroslav Pospisil - ostatnie mecze
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 2 - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengalaru 1 - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
05.01.22 2. runda | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Prostejov - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Poprad - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 2. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.20 Klasyf. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Samuel Hodor - ostatnie mecze
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Samuel Hodor - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Duje Kekez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-2, - Samuel Hodor - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Daniel Khin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Vital Flurin Leuch | 7-63, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Janis Podzus | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 2-6, 7-65, 2-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Konecny | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Bilal Anjum | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 Klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marcell Bartakovics | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Tadeas Paroulek | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Dusan Rajic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 6-1, Aljaz Radinski - krecz | szczegóły meczu |