MECZ
15.11.18 | 2. runda | Jannis Kahlke | Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jannis Kahlke | Luca Prevosto | |
1. podanie % | 34/53 (64%) | 32/56 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/34 (76%) | 25/32 (78%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 5/24 (21%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/56 (46%) | 16/53 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 5 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jannis Kahlke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jannis Kahlke | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Jannis Kahlke | 1-2 | |
2-2 | Luca Prevosto | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jannis Kahlke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jannis Kahlke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Jannis Kahlke | 0-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Jannis Kahlke | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jannis Kahlke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jannis Kahlke | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Luca Prevosto | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jannis Kahlke vs. Luca Prevosto - Wzajemne mecze
15.11.18 | 2. runda | Jannis Kahlke | Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Jannis Kahlke form & Luca Prevosto form
Jannis Kahlke - ostatnie mecze
M15 Marburg - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jan Soeren Hain | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kaarst - dywanowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Jan Vehovec | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Tom Pisane | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Dzianis Zharyn | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 5-3, Egill Sigurdsson - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Johan Nikles | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Ivan Krivic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Vehovec | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. David Perez Sanz | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Parikshit Somani | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Andrii Gryniuk | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Nicolas Xiviller | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Philip Wilbert Major | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksii Markovskyi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Gabriel Donev | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ruben Busch | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Luis Patino | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mert Celik | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
08.11.17 1. runda | vs. Dominik Boehler | 0-6, - Jannis Kahlke - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Kopeinigg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Luca Prevosto - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.20 2. runda | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.02.20 Klasyf. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.20 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |