MECZ
17.03.18 | 1. runda klasyf. | Jannik Sinner | Rayne Roselt | 6-0, 6-1 | Greece F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
JAR
03.04.96, 28 lat
03.04.96, 28 lat
Jannik Sinner vs. Rayne Roselt - Wzajemne mecze
17.03.18 | 1. runda klasyf. | Jannik Sinner | Rayne Roselt | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Greece F4 | twarda |
Jannik Sinner form & Rayne Roselt form
Jannik Sinner - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
27.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tomas Machac | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 4. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 3. runda | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Carlos Alcaraz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 4. runda | vs. Ben Shelton | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 3. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
18.02.24 Finał | vs. Alex De Minaur | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Tallon Griekspoor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Milos Raonic | 7-64, 1-1, Milos Raonic - krecz | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Gael Monfils | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 3-6, 6-4, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Półfinał | vs. Novak Djokovic | 6-1, 6-2, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrey Rublev | 6-4, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 4. runda | vs. Karen Khachanov | 6-4, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Sebastian Baez | 6-0, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Jesper De Jong | 6-2, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
26.11.23 | vs. Alex De Minaur | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
25.11.23 | vs. Novak Djokovic | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
23.11.23 | vs. Tallon Griekspoor | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turin - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Novak Djokovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 | vs. Holger Rune | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 | vs. Novak Djokovic | 7-5, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.11.23 | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
02.11.23 3. runda | vs. Alex De Minaur | - | szczegóły meczu |
Rayne Roselt - ostatnie mecze
M15 Maputo - twarda | ||||
12.11.19 1. runda klasyf. | vs. S.prithvi Sekhar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dylan Salton | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Louis Pretorius | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Neo Makhakhe | 7-69, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Jordan Parker | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yaseen Ibrahim | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Robbie Arends | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Sheil Kotecha | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Yannick Schramm | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mozambique F2 - twarda | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Jeremy Sonkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Bruno Figueiredo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Badru Rosa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mozambique F1 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Saar Rogovski | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Prashant Sawant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Isaac Stoute | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Sonkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F6 - ceglana | ||||
27.01.18 | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F5 - ceglana | ||||
20.01.18 | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
14.01.18 | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ruben Fortuin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Coutinho | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Thando Longwe-Smit | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |