MECZ
26.05.17 | Ćwierćfinał | Jan Mertl | Alexandar Lazarov | 6-2, 6-2 | Czech Republic | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jan Mertl | Alexandar Lazarov | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 33/50 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/23 (43%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/50 (52%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jan Mertl vs. Alexandar Lazarov - Wzajemne mecze
26.05.17 | Ćwierćfinał | Jan Mertl | Alexandar Lazarov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Jan Mertl form & Alexandar Lazarov form
Jan Mertl - ostatnie mecze
M25 Vogau - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
07.03.19 1. runda | vs. Michel Vernier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 5-1, Juan Pablo Canas Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Michal Konecny | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 7-65, 5-7, - Jan Mertl - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Yann Wojcik | 6-2, 2-0, Yann Wojcik - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
14.07.18 Finał | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.18 Półfinał | vs. Patrik Rikl | 6-2, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.07.18 Ćwierćfinał | vs. Marek Jaloviec | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.18 2. runda | vs. Marek Semjan | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
05.07.18 Ćwierćfinał | vs. Patrik Rikl | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.07.18 2. runda | vs. Pavel Kotov | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Antonin Stepanek | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
28.06.18 Ćwierćfinał | vs. Peter Torebko | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 2. runda | vs. Michal Konecny | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Martin Cuevas | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Fabien Reboul | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
02.06.18 Półfinał | vs. Patrik Rikl | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.18 Ćwierćfinał | vs. Sekou Bangoura | 6-1, 1-0, Sekou Bangoura - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.18 2. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
26.05.18 Półfinał | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |