MECZ
20.08.17 | 1. runda | Jan-Lennard Struff | Norbert Gombos | 7-63, 7-64 | Winston-Salem | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jan-Lennard Struff | Norbert Gombos | |
1. podanie % | 55/92 (60%) | 59/97 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/55 (80%) | 45/59 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/37 (41%) | 13/38 (34%) |
Zdobyte break-ball | 2/10 (20%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/97 (40%) | 33/92 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/189 (52%) | 91/189 (48%) |
Double foul | 9 | 6 |
Asy | 15 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jan-Lennard Struff | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jan-Lennard Struff | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jan-Lennard Struff | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jan-Lennard Struff | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Norbert Gombos | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jan-Lennard Struff vs. Norbert Gombos - Wzajemne mecze
20.08.17 | 1. runda | Jan-Lennard Struff | Norbert Gombos | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | Winston-Salem | twarda |
09.05.11 | Półfinał | Norbert Gombos | Jan-Lennard Struff | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Jan-Lennard Struff form & Norbert Gombos form
Jan-Lennard Struff - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 3. runda | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
07.10.23 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda | vs. Casper Ruud | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
24.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.23 2. runda | vs. Cristian Garin | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
18.06.23 Finał | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-71, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Norbert Gombos - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - krecz | szczegóły meczu |