MECZ
26.08.18 | 2. runda klasyf. | Jan Jermar | Maxim Krapivin | 7-64, 0-6, 6-4 | Tunisia F29 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
12.04.00, 23 lat
12.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.12.99, 24 lat
12.12.99, 24 lat
Jan Jermar vs. Maxim Krapivin - Wzajemne mecze
26.08.18 | 2. runda klasyf. | Jan Jermar | Maxim Krapivin | 7-64, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F29 | ceglana |
Jan Jermar form & Maxim Krapivin form
Jan Jermar - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jim Alexander De Leon Aquino | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pranav Kumar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bohua Dong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Luca Parenti | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Bornet | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Giacomo Crisostomo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 1. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-0, Maximilian Figl - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Othman Bezzaz | 7-65, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Maxim Krapivin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |