MECZ
22.11.17 | 1. runda | Jakob Sude | Conor Berg | 6-3, 6-0 | Greece F10 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jakob Sude | Conor Berg | |
1. podanie % | 27/35 (77%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/27 (89%) | 18/27 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/8 (100%) | 4/19 (21%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 3/35 (9%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
17.08.91, 32 lat
15419 $
17.08.91, 32 lat
15419 $
Jakob Sude vs. Conor Berg - Wzajemne mecze
22.11.17 | 1. runda | Jakob Sude | Conor Berg | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Greece F10 | twarda |
Jakob Sude form & Conor Berg form
Jakob Sude - ostatnie mecze
M25 Doboj - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vercelli - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
12.01.19 Półfinał | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.19 Ćwierćfinał | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.19 2. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
20.12.18 2. runda | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
13.12.18 2. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.18 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F41 - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Conor Berg - ostatnie mecze
M25 Las - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jordan Sauer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Matyas Fuele | 6-75, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Kento Takeuchi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Hadi Jamal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Marko Tepavac | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-75, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillaume Dermiens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Adrian Barbu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Or Ram-Harel | 6-3, Or Ram-Harel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-2, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Amadatus Admiraal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Marius Ruzgas | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Ryan Peniston | 7-62, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Ryan Peniston | 7-62, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Tadas Babelis | 7-64, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Tadas Babelis | 7-64, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Takuto Niki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akishima - dywanowa | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Shota Tange | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Trent Bryde | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Mousheg Hovhannisyan | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Macsen Sisam | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tucson - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Luke Jacob Gamble | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Claremont - twarda | ||||
05.02.19 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Baptiste Crepatte | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |