MECZ
04.03.18 | 2. runda klasyf. | Jakob Johansson-Holm | Besir Durguti | 6-3, 6-2 | Turkey F9 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
15.05.95, 28 lat
11334 $
15.05.95, 28 lat
11334 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Macedonia
19.08.93, 30 lat
14205 $
19.08.93, 30 lat
14205 $
Jakob Johansson-Holm vs. Besir Durguti - Wzajemne mecze
04.03.18 | 2. runda klasyf. | Jakob Johansson-Holm | Besir Durguti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F9 | ceglana |
Jakob Johansson-Holm form & Besir Durguti form
Jakob Johansson-Holm - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - krecz | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.19 Klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Murcia - ceglana | ||||
21.03.19 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Besir Durguti - ostatnie mecze
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Ulcinj - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
01.10.21 2. runda | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.21 Klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |