MECZ
07.12.17 | 2. runda | Jaime Pulgar-Garcia | Leonard Von Hindte | 7-61, 6-2 | South Africa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jaime Pulgar-Garcia | Leonard Von Hindte | |
1. podanie % | 31/58 (53%) | 40/74 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 24/40 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 13/34 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/74 (50%) | 20/58 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
28.04.94, 29 lat
28.04.94, 29 lat
Jaime Pulgar-Garcia vs. Leonard Von Hindte - Wzajemne mecze
07.12.17 | 2. runda | Jaime Pulgar-Garcia | Leonard Von Hindte | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | South Africa | twarda |
Jaime Pulgar-Garcia form & Leonard Von Hindte form
Jaime Pulgar-Garcia - ostatnie mecze
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Frederico Gil | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Thomas Colautti | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F17 - twarda | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Darko Jandric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Yannick Jankovits | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Jan Mertl | 7-64, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
04.04.18 1. runda | vs. Claudio Fortuna | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F6 - twarda | ||||
28.03.18 2. runda | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 1. runda | vs. James Ward | 4-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Daniel Batista | 6-0, 3-0, Daniel Batista - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Martim Leote Prata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
08.12.17 Ćwierćfinał | vs. Nikala Scholtz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.17 2. runda | vs. Leonard Von Hindte | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Tucker Vorster | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Amaury De Beer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Gary Kushnirovich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Philip Franken | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - twarda | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - twarda | ||||
26.10.17 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.17 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Joao Monteiro | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portugal F20 - twarda | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F19 - twarda | ||||
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.17 2. runda | vs. Luis Faria | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Tomas Almeida | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F18 - twarda | ||||
02.09.17 Półfinał | vs. Frederico Gil | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Leonard Von Hindte - ostatnie mecze
M25 Hamburg - halowa | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.21 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 6-74, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dominik Boehler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. David Novotny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F17 - twarda | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Niklas Schell | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Belgium F9 - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Yannik Reuter | 3-1, Yannik Reuter - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rodrigo Garcia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Justin Eleveld | 2-1, Justin Eleveld - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F11 - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Jan Choinski | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.18 Klasyf. | vs. Tim Heger | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Alexander Merino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 1-1, Marcel Marlon Sudzum - krecz | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lennard Richter | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F9 - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Tillmann Erdbories | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Christian Hansen | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Feda Bilic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kai Stetzer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Ewan Moore | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Paul Ohde | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marvin Netuschil | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu |