MECZ
24.10.16 | 1. runda klasyf. | Jaime Fermosell Delgado | Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-0, 6-2 | Spain F35 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jaime Fermosell Delgado vs. Carlos Lopez Montagud - Wzajemne mecze
20.03.19 | 1. runda | Carlos Lopez Montagud | Jaime Fermosell Delgado | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Murcia | ceglana |
24.10.16 | 1. runda klasyf. | Jaime Fermosell Delgado | Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F35 | ceglana |
Jaime Fermosell Delgado form & Carlos Lopez Montagud form
Jaime Fermosell Delgado - ostatnie mecze
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lluis Dolz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 0-4, - Jaime Fermosell Delgado - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-77, 1-4, - Jaime Fermosell Delgado - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alberto Colas Sanchez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Murcia - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kaarst - dywanowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 0-6, 0-2, - Jaime Fermosell Delgado - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 Klasyf. | vs. Matyas Fuele | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Louis Wessels | 0-6, 0-2, - Jaime Fermosell Delgado - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Vasko Mladenov | 4-1, Vasko Mladenov - krecz | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Philipp Klimov | 0-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Peter Sillanpaa | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
18.09.18 Klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 3-6, 1-4, - Jaime Fermosell Delgado - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anas Chakrouni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, - Jaime Fermosell Delgado - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Jerome Catalan | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ruben Busch | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Albano Olivetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F18 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Eduard Guell Bartrina | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F17 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Carlos Lopez Montagud - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
17.02.24 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |