MECZ
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Jack Gibbens | Denis Parshutin | 6-2, 6-4 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
23.06.97, 26 lat
23.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
30.01.00, 24 lat
30.01.00, 24 lat
Jack Gibbens vs. Denis Parshutin - Wzajemne mecze
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Jack Gibbens | Denis Parshutin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Jack Gibbens form & Denis Parshutin form
Jack Gibbens - ostatnie mecze
M25 Sunderland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Shrewsbury - halowa | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
06.10.21 Klasyf. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Denis Parshutin - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.20 Klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |