MECZ
07.04.18 | Ćwierćfinał | Jack Findel-Hawkins | Jose Pereira | 6-3, 6-3 | USA F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jack Findel-Hawkins | Jose Pereira | |
1. podanie % | 29/47 (62%) | 45/60 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/29 (90%) | 23/45 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 7/15 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/13 (31%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/60 (50%) | 13/47 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Jack Findel-Hawkins | 2-0 | |
2-1 | Jose Pereira | |
0-0, 15-40 | ||
3-1 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-2 | Jose Pereira | |
4-2 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jack Findel-Hawkins | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Jack Findel-Hawkins | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
Jack Findel-Hawkins | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-2 | Jose Pereira | |
5-2 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jack Findel-Hawkins | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jack Findel-Hawkins vs. Jose Pereira - Wzajemne mecze
07.04.18 | Ćwierćfinał | Jack Findel-Hawkins | Jose Pereira | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | USA F9 | twarda |
Jack Findel-Hawkins form & Jose Pereira form
Jack Findel-Hawkins - ostatnie mecze
M15 Tallahassee - halowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Daniel Labrador | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Kyle Seelig | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.11.19 1. runda | vs. A.j. Catanzariti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Fayetteville - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Waco - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Noah Berry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Reese Stalder | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Herve Antchandie | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Mauricio Astorga | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Felipe Mantilla | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Taha Baadi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Watson | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Watson | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Morgan Lohan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Morgan Lohan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Iowa - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Joshua Peck | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Vero - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Paul Oosterbaan | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Zizou Bergs | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Raphael Baltensperger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bolton - halowa | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Gijs Brouwer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Jose Pereira - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Jacob Brumm | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Matt Kuhar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Miguel - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maceio - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |