MECZ
02.04.18 | Klasyf. | Jack Findel-Hawkins | Florian Lakat | 6-4, 6-0 | USA F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jack Findel-Hawkins | Florian Lakat | |
1. podanie % | 31/54 (57%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/31 (65%) | 16/27 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/23 (74%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/50 (52%) | 17/54 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jack Findel-Hawkins | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Florian Lakat | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Florian Lakat | |
3-3 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jack Findel-Hawkins | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jack Findel-Hawkins vs. Florian Lakat - Wzajemne mecze
02.04.18 | Klasyf. | Jack Findel-Hawkins | Florian Lakat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | USA F9 | twarda |
Jack Findel-Hawkins form & Florian Lakat form
Jack Findel-Hawkins - ostatnie mecze
M15 Tallahassee - halowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Daniel Labrador | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
21.11.19 1. runda | vs. A.j. Catanzariti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Kyle Seelig | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Fayetteville - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Waco - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Noah Berry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Reese Stalder | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Herve Antchandie | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 7-65, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Mauricio Astorga | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Felipe Mantilla | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Taha Baadi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Watson | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Andrew Watson | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Morgan Lohan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Morgan Lohan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Iowa - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Joshua Peck | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Vero - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Paul Oosterbaan | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Zizou Bergs | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Raphael Baltensperger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bolton - halowa | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Gijs Brouwer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Florian Lakat - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
10.01.20 2. runda | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.20 Klasyf. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |