MECZ
11.03.20 | 1. runda | Jack Draper | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 6-3 | Potchefstroom Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jack Draper | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podanie % | 36/54 (67%) | 43/79 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/36 (92%) | 28/43 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/79 (42%) | 10/54 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/133 (58%) | 56/133 (42%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 8 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Draper | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jack Draper | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jack Draper | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jack Draper | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Draper | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Draper | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Draper | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jack Draper | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Draper | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jack Draper | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jack Draper vs. Roberto Ortega-Olmedo - Wzajemne mecze
11.03.20 | 1. runda | Jack Draper | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Potchefstroom Challenger | twarda |
Jack Draper form & Roberto Ortega-Olmedo form
Jack Draper - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-75, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
01.03.24 Półfinał | vs. Alex De Minaur | 3-6, 6-2, 0-4, - Jack Draper - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Miomir Kecmanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Tommy Paul | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Tommy Paul | 2-6, 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Marcos Giron | 6-4, 3-6, 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Alexander Bublik | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tommy Paul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-69, 7-67 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 6-72, 6-76 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
11.11.23 Finał | vs. Adrian Mannarino | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Musetti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. David Goffin | 1-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-74, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |