Jack Draper vs. Maxime Mora 24.04.2019

Jack Draper vs. Maxime Mora 24.04.2019 - M25+H Abuja - porównanie

MECZ

24.04.191. rundaJack Draper Maxime Mora 6-0, 6-0 Nigeria M25+H Abuja twarda

STATYSTYKA MECZU

Jack DraperMaxime Mora
1. podanie %20/31 (65%)35/48 (73%)
Punkty zdobyte z 1. podania18/20 (90%)13/35 (37%)
Punkty zdobyte z 2. podania6/11 (55%)4/13 (31%)
Punkty zdobyte przez return31/48 (65%)7/31 (23%)
Zdobyte punkty – razem55/79 (70%)24/79 (30%)
Double foul33
Asy60

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Maxime Mora Maxime Mora serve
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Jack Draper Jack Draper serve1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
2-0Maxime Mora Maxime Mora serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Jack Draper Jack Draper serve3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-0Maxime Mora Maxime Mora serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Jack Draper Jack Draper serve5-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
6-0
2
0-0Maxime Mora Maxime Mora serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Jack Draper Jack Draper serve1-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-0Maxime Mora Maxime Mora serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Jack Draper Jack Draper serve3-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40
4-0Maxime Mora Maxime Mora serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Jack Draper Jack Draper serve5-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
6-0

Jack Draper
Wielka Brytania
22.12.01, 18 lat




320
119
63146 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
26.03.97, 22 lat




893
14
25748 $
Maxime Mora
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Jack Draper vs. Maxime Mora - Wzajemne mecze

24.04.191. rundaJack DraperMaxime Mora6-0, 6-0 szczegóły meczuNigeria M25+H Abuja twarda

Jack Draper - ostatnie mecze

United Kingdom M25 Barnstaple - halowa
13.02.20
Ćwierćfinał
vs. Christopher Heyman6-0, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.02.20
2. runda
vs. Leopold Zima6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.02.20
1. runda
vs. Kristjan Tamm6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Bangkok Challenger - twarda
14.01.20
2. runda
vs. Denis Istomin4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
12.01.20
1. runda
vs. Yunseong Chung7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland Helsinki Challenger - halowa
12.11.19
2. runda
vs. Elias Ymer3-6, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.11.19
1. runda
vs. Jonas Forejtek3-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Fort - twarda
25.10.19
2. runda
vs. Nathan Ponwith3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Tyler Zink6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Las Vegas - twarda
14.10.19
1. runda
vs. Ryan Peniston5-7, 6-73 porażkaszczegóły meczu
USA Fairfield Challenger - twarda
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Christopher O'Connell2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.10.19
3. runda
vs. Donald Young6-3, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.19
2. runda
vs. Jack Sock3-6, 7-62, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.10.19
1. runda
vs. Alex Rybakov6-1, 2-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom M25 Shrewsbury - halowa
28.09.19
Finał
vs. Julian Ocleppo6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
27.09.19
Półfinał
vs. Tobias Simon3-2, Tobias Simon - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
26.09.19
Ćwierćfinał
vs. Francesco Vilardo6-4, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.19
2. runda
vs. Sean Hodkin6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.09.19
1. runda
vs. Alexander Jhun6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Glasgow Challenger - halowa
16.09.19
1. runda
vs. Altug Celikbilek7-65, 4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Sajur - twarda
07.09.19
Półfinał
vs. Yshai Oliel4-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Yan Sabanin6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Timur Kiuamov7-64, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Alexander Gaponenko6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael M15 Kiryat - twarda
01.09.19
Finał
vs. Yshai Oliel3-6, 7-5, 4-6 porażkaszczegóły meczu
31.08.19
Półfinał
vs. Riccardo Maiga6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Alon Elia2-6, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Yankel Zemel6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.08.19
1. runda
vs. Skyler Butts6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom M25 Chiswick - twarda
11.08.19
Finał
vs. Igor Sijsling6-4, 2-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Maxime Mora - ostatnie mecze

Spain M15 Paguera - ceglana
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Lazar Vojinovic6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Palmanova - ceglana
12.02.20
1. runda
vs. Carlos Sanchez Jover1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.02.20
Klasyf.
vs. Oriol Fillat Gimenez6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.02.20
2. runda klasyf.
vs. Tomas Curras Abasolo6-0, 3-0, Tomas Curras Abasolo - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
09.02.20
1. runda klasyf.
vs. Esteban Bruna6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Dominican Republic M15 Santo - twarda
05.12.19
2. runda
vs. Blaise Bicknell3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
03.12.19
1. runda
vs. Henry Barrett6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Dominican Republic M15 Santo - twarda
28.11.19
2. runda
vs. Mauricio Echazu2-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.11.19
1. runda
vs. Alex Blumenberg4-0, Alex Blumenberg - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Naples - ceglana
18.11.19
2. runda klasyf.
vs. Mehdi Laalej6-3, 2-6, 10-12 porażkaszczegóły meczu
17.11.19
1. runda klasyf.
vs. Christopher Rosensteel6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Orlando - ceglana
12.11.19
Klasyf.
vs. Alejandro Moro Canas4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
11.11.19
1. runda klasyf.
vs. Quinn Snyder6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Castellon - ceglana
04.11.19
2. runda klasyf.
vs. Francisco Andreu Garcia4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.11.19
1. runda klasyf.
vs. Arjun Mehrotra2-6, 6-4, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Nules - ceglana
31.10.19
2. runda
vs. Johan Nikles3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
30.10.19
1. runda
vs. Francisco Andreu Garcia6-1, 3-1, Francisco Andreu Garcia - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Benicarlo - ceglana
24.10.19
2. runda
vs. Pablo Llamas Ruiz1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Sabadell - ceglana
05.10.19
Półfinał
vs. Ricardo Ojeda Lara2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.10.19
Ćwierćfinał
vs. Alex Marti Pujolras6-0, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
03.10.19
2. runda
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.19
1. runda
vs. Imanol Lopez Morillo7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.19
Klasyf.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.19
2. runda klasyf.
vs. Pol Sanchez Vinas6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
29.09.19
1. runda klasyf.
vs. Rafael Mazon-Hernandez6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine M15 Chornomorsk - ceglana
25.09.19
1. runda
vs. Matyas Fuele2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Spain M25 Madrid - ceglana
19.09.19
2. runda
vs. Daniele Capecchi4-6, 6-2, 4-6 porażkaszczegóły meczu
18.09.19
1. runda
vs. Alexander Zhurbin7-64, 6-73, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Vigo - ceglana
14.08.19
1. runda
vs. Benjamin Winter Lopez6-3, 6-74, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<