MECZ
20.03.17 | 2. runda klasyf. | Ivo Minar | Elliott Farmer | 6-4, 6-3 | Greece F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
17.02.98, 26 lat
17.02.98, 26 lat
Ivo Minar vs. Elliott Farmer - Wzajemne mecze
20.03.17 | 2. runda klasyf. | Ivo Minar | Elliott Farmer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Greece F3 | twarda |
Ivo Minar form & Elliott Farmer form
Ivo Minar - ostatnie mecze
Prague Challenger - ceglana | ||||
22.07.17 1. runda klasyf. | vs. David Simunek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.17 2. runda klasyf. | vs. Roman Safiullin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Dennis Novak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Scott Clayton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Benjamin Sigouin | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
30.01.17 Klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | Alexander Pavlioutchenkov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Casablanca Challenger - ceglana | ||||
08.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mohammedia Challenger - ceglana | ||||
01.10.16 2. runda klasyf. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.16 1. runda klasyf. | vs. Driss L'Bahy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.16 2. runda klasyf. | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.16 1. runda klasyf. | vs. Fred Simonsson | 5-7, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
23.07.16 2. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
06.07.16 2. runda | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda | vs. Alberto Cammarata | 7-65, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
11.06.16 2. runda klasyf. | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Lenny Hampel | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F35 - twarda | ||||
12.10.15 2. runda klasyf. | vs. Dennis Bloemke | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.15 Klasyf. | vs. Joel Kincaid | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.15 1. runda | vs. Gustavo Guerses | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.15 2. runda | vs. Petar Conkic | - | szczegóły meczu | |
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Sardella | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F34 - twarda | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Jedruszczak | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague Challenger - ceglana | ||||
07.06.14 1. runda klasyf. | vs. Jakub Lustyk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
01.06.14 2. runda klasyf. | vs. Martin Emmrich | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.14 1. runda klasyf. | vs. Frantisek Cermak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
19.05.14 2. runda klasyf. | vs. Michal Dembek | 6-4, 1-3, - Ivo Minar - krecz | szczegóły meczu | |
Malaysia F1 - twarda | ||||
31.03.14 1. runda | vs. Christopher Marquis | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Elliott Farmer - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Linus Frost | 1-5, - Elliott Farmer - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 7-5, 6-78, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Florian Fallert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Domninskyi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Alexander Jhun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Khingi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Shrewsbury - halowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Scott Duncan | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. James Mackinlay | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karim Beltagui | 7-65, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sergii Antoniuk | 6-4, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Quentin Gueydan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Brandon Murphy | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hugo Schott | 3-6, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Lasne - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Evzen Holis | 2-6, 0-3, - Elliott Farmer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Bekir Berk Sahin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Francisco Dias | 1-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.04.19 Klasyf. | vs. Neil Pauffley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |