USA
24.07.00, 23 lat
24.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
28.04.00, 23 lat
28.04.00, 23 lat
Ivan Yatsuk vs. Gilad Tamar - Wzajemne mecze
12.08.19 | Klasyf. | Ivan Yatsuk | Gilad Tamar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Irpin | ceglana |
Ivan Yatsuk form & Gilad Tamar form
Ivan Yatsuk - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda | vs. Junior A. Ore | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Justin Butsch | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Tyler Mercier | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Millen Hurrion | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.20 1. runda | vs. Lahcen Boujadi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Orlando - ceglana | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alan Kohen | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yaroslav Sokyrka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - ceglana | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Cannon Kingsley | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Luke Lorenz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 | vs. Yang Liu | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
22.05.18 Klasyf. | vs. Martin Fekiac | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Omar Salman | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Mikolaj Szmyrgala | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
18.05.18 2. runda | vs. Grzegorz Panfil | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Maciej Rajski | 5-2, Maciej Rajski - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ilia Tarsunov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Kwiatkowski | 7-66, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Gilad Tamar - ostatnie mecze
M25 Netanya - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |