MECZ
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Ivan Randjelovic | Stevan Popovic | 6-1, 6-3 | Serbia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bośnia i Hercegowina
07.07.95, 28 lat
07.07.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
29.10.01, 22 lat
29.10.01, 22 lat
Ivan Randjelovic vs. Stevan Popovic - Wzajemne mecze
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Ivan Randjelovic | Stevan Popovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F1 | ceglana |
Ivan Randjelovic form & Stevan Popovic form
Ivan Randjelovic - ostatnie mecze
M25 Opatija - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Bozo Barun | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marino Jakic | 1-6, 0-3, - Ivan Randjelovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marino Jakic | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Robert Rumler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 6-2, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zvonimir Oreskovic | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bulut Ozcelik | 6-74, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Predrag Marjanovic | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Suvajac | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Vujic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Dernic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ivan Dobrijevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Netherlands F3 - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Grunberger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lingxi Zhao | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Dragovic | 1-6, 2-4, - Ivan Randjelovic - krecz | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
18.03.18 | vs. Anze Arh | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F2 - ceglana | ||||
10.03.18 | vs. Albert Sprlak Puk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Evtimov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ruslan Khunarikov | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Seymin El | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Marvin Greven | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.09.17 2. runda klasyf. | vs. Peter Nagy | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Stevan Popovic - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - krecz | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu |