MECZ
07.01.18 | 2. runda klasyf. | Ivan Ponomarenko | Maxim Krapivin | 6-2, 6-4 | Turkey F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
24.07.00, 23 lat
24.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.12.99, 24 lat
12.12.99, 24 lat
Ivan Ponomarenko vs. Maxim Krapivin - Wzajemne mecze
07.01.18 | 2. runda klasyf. | Ivan Ponomarenko | Maxim Krapivin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Turkey F1 | twarda |
Ivan Ponomarenko form & Maxim Krapivin form
Ivan Ponomarenko - ostatnie mecze
Turkey F31 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vanko | 7-66, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Ramy Labna | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Kerim Esiev | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Nikita Valentsev | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Lipatov | 6-3, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Yahor Yatsyk | 2-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Bulat Galiev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - halowa | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Richard Muzaev | 2-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 Klasyf. | vs. Sergey Betov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Baryshev | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
23.01.18 Klasyf. | vs. George Tsivadze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.18 2. runda klasyf. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nedret Atakan Sezgin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
08.01.18 Klasyf. | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.18 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pakistan F3 - ceglana | ||||
20.12.17 2. runda | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 1. runda | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - ceglana | ||||
14.12.17 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pakistan F1 - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Timur Kiuamov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Maxim Krapivin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |