Ivan Denisov vs. Sergey Dorozhkin 21.10.2018

Ivan Denisov vs. Sergey Dorozhkin 21.10.2018 - Tunisia F37 (Monastir) - porównanie

MECZ

21.10.182. runda klasyf.Ivan Denisov Sergey Dorozhkin 6-2, 6-1 Tunisia Tunisia F37 twarda

STATYSTYKA MECZU

6-1

Ivan Denisov
Rosja
07.06.00, 19 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.06.93, 26 lat







Sergey Dorozhkin
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ivan Denisov vs. Sergey Dorozhkin - Wzajemne mecze

21.10.182. runda klasyf.Ivan DenisovSergey Dorozhkin6-2, 6-1 szczegóły meczuTunisia Tunisia F37 twarda

Ivan Denisov - ostatnie mecze

Tunisia M15 Monastir - twarda
17.11.19
1. runda klasyf.
vs. Paulo Fernandes7-67, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Nules - ceglana
29.10.19
Klasyf.
vs. Matthew Mendez5-7, 6-4, 5-10 porażkaszczegóły meczu
28.10.19
2. runda klasyf.
vs. Arjun Mehrotra7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
27.10.19
1. runda klasyf.
vs. Valentin Vanta3-6, 6-3, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain M15 Benicarlo - ceglana
20.10.19
1. runda klasyf.
vs. Oriol Fillat Gimenez3-6, 6-2, 3-10 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan M15 Karshi - twarda
08.10.19
Klasyf.
vs. Saba Purtseladze6-78, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.10.19
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland M15 Pajulahti - halowa
17.09.19
Klasyf.
vs. Egor Noskin3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.19
1. runda klasyf.
vs. Peetu Pohjola3-6, 7-5, 10-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary M25 Gyor - ceglana
26.08.19
2. runda klasyf.
vs. Kris Krawcewicz5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia M15 Moscow - ceglana
20.08.19
Klasyf.
vs. Alessandro Procopio1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Timur Kiuamov6-4, 1-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Belgium M15 Koksijde - ceglana
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Max Van Nunen6-3, 5-7, 10-12 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Joshua Rose6-1, 3-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Greece M15 Heraklion - twarda
08.05.19
1. runda
vs. Alexander Jhun3-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan M25 Namangan - twarda
01.05.19
1. runda
vs. Ivan Liutarevich7-5, 6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
30.04.19
Klasyf.
vs. Sagadat Ayap7-60, 3-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
1. runda klasyf.
vs. Klim Ivanov6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia M15 Tabarka - ceglana
18.03.19
1. runda klasyf.
vs. Amaury Delmas3-6, 6-3, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Tunisia M15 Monastir - twarda
25.02.19
1. runda klasyf.
vs. Clement Larriere0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F37 - twarda
22.10.18
Klasyf.
vs. Darko Jandric4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.10.18
2. runda klasyf.
vs. Sergey Dorozhkin6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F36 - twarda
13.10.18
1. runda klasyf.
vs. Loic Perret3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F29 - ceglana
30.08.18
2. runda
vs. Aziz Dougaz3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.18
1. runda
vs. Pablo Irigaray Guarne3-6, 6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
27.08.18
Klasyf.
vs. Marouan Ferchichi6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.08.18
2. runda klasyf.
vs. Fred Olivier Schommer6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F6 - ceglana
13.08.18
1. runda
vs. Alexey Nesterov (1998)2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Morocco Morocco F3 - ceglana
31.07.18
1. runda
vs. Juan Bautista Otegui0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
Klasyf.
vs. Omar Elkadi6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Sergey Dorozhkin - ostatnie mecze

Kazakhstan M15 Almaty - twarda
09.07.19
Klasyf.
vs. Alexander Chepik5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Akko - twarda
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Adam Levi6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
10.06.19
Klasyf.
vs. Aleksei Khomich3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M15 Brcko - ceglana
20.05.19
1. runda klasyf.
vs. Milan Drinic1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M25 Doboj - ceglana
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Alexander Merino1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M25 Prijedor - ceglana
08.05.19
1. runda
vs. Petar Pjevcevic2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.19
Klasyf.
vs. Besir Durguti3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.19
1. runda klasyf.
vs. Drazen Petrovic6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Pakistan Pakistan F3 - ceglana
15.12.18
1. runda klasyf.
vs. Kento Tagashira4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Pakistan Pakistan F2 - twarda
09.12.18
Klasyf.
vs. Dmitry Myagkov6-3, 4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.12.18
2. runda klasyf.
vs. Kento Tagashira3-6, 7-5, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
Pakistan Pakistan F1 - twarda
01.12.18
1. runda klasyf.
vs. Ahmed Chaudary3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F38 - twarda
30.10.18
1. runda
vs. Ronan Joncour2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F37 - twarda
21.10.18
2. runda klasyf.
vs. Ivan Denisov2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
20.10.18
1. runda klasyf.
vs. Kirill Yarmoshuk6-4, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F36 - twarda
14.10.18
1. runda klasyf.
vs. Alexander Ovcharov0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Bekzat Usipbekov1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - ceglana
16.09.18
2. runda klasyf.
vs. Sanetulla Kutybaev2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Switzerland Switzerland F4 - ceglana
25.08.18
1. runda klasyf.
vs. Bastian Parada5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F7 - ceglana
18.08.18
1. runda klasyf.
vs. Alexander Shevchenko2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
06.08.18
Klasyf.
vs. Nikita Tatyanin2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.08.18
2. runda klasyf.
vs. Sergey Korneev6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
30.07.18
2. runda klasyf.
vs. Ilya Rudiukov7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
Klasyf.
vs. Alan Bzarov2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
15.07.18
1. runda klasyf.
vs. Yuri Khachatryan0-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Georgia Georgia F1 - ceglana
07.07.18
1. runda klasyf.
vs. Dennis Uspensky1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F25 - ceglana
24.06.18
2. runda klasyf.
vs. Ezequiel Agustin Santalla1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.06.18
1. runda klasyf.
vs. Andrija Stoskovic6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Uganda Uganda F4 - ceglana
22.05.18
1. runda
vs. Niklas Johansson6-74, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Uganda Uganda F3 - ceglana
12.05.18
1. runda klasyf.
vs. Paras Dahiya4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<