MECZ
12.10.15 | 1. runda | Ivan Davydov | Martin Borisiouk | 6-2, 6-4 | Belarus F3 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ivan Davydov | Martin Borisiouk | |
1. podanie % | 32/66 (48%) | 32/60 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 13/32 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/34 (47%) | 15/28 (54%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/60 (53%) | 29/66 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Double foul | 9 | 0 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
04.07.00, 23 lat
14097 $
04.07.00, 23 lat
14097 $
Ivan Davydov vs. Martin Borisiouk - Wzajemne mecze
12.10.15 | 1. runda | Ivan Davydov | Martin Borisiouk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Belarus F3 | halowa |
Ivan Davydov form & Martin Borisiouk form
Ivan Davydov - ostatnie mecze
M15 St. - halowa | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
15.09.19 Finał | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu |
Martin Borisiouk - ostatnie mecze
M15 Winston - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Pedro Rodenas | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Nicholas Heng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ernesto Requena Leigue | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Pankin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-74, 11-13 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Constantin Radu | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Enzo Wallart | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Oliver Tarvet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Davi Savi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Karam Hatamleh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Shu Matsuoka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Martim Simoes | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.23 Klasyf. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |