MECZ
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Issei Okamura | Bingyu Yu | 6-1, 6-2 | M25 Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Issei Okamura | Bingyu Yu | |
1. podanie % | 19/36 (53%) | 23/47 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/19 (79%) | 15/23 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/17 (82%) | 5/24 (21%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/47 (57%) | 7/36 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Issei Okamura | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Issei Okamura | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Issei Okamura | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Issei Okamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Issei Okamura | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Issei Okamura | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Issei Okamura | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
18.02.99, 25 lat
18.02.99, 25 lat
Issei Okamura vs. Bingyu Yu - Wzajemne mecze
02.09.19 | 1. runda klasyf. | Issei Okamura | Bingyu Yu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Hua | twarda |
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Issei Okamura | Bingyu Yu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Wuhan | twarda |
Issei Okamura form & Bingyu Yu form
Issei Okamura - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yudai Umeoka | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kodai Sasaki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Matthew Hulme | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Cooper Errey | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ali Habib | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Alberto Lim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vivek Kolluru | 6-1, 1-0, Vivek Kolluru - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Niklas Schell | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ali Alshati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Brandon Walkin | 7-63, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mason Naumovski | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sora Fukuda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Seiya Nakanishi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Iori Yoshida | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Sanhui Shin | 3-6, 1-5, - Issei Okamura - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Amit Vales | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Eyal Shyovitz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Bingyu Yu - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Freddie Ridout | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Madhwin Kamath | 7-5, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Luciano Barbarino | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bert Nuyts | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Kana | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. David Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukun Wang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ladeng Ran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Aoran Wang | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zijiang Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Linang Xiao | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Xiaoyin Yang | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Chen-Yu Lu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yukun Wang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Tianhui Zhang | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Jeremy Jin | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Wenfu Li | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Freddy Blaydes | 7-62, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |