MECZ
25.03.19 | 1. runda klasyf. | Isa Mammetgulyyev | Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | M15 Opatija | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Isa Mammetgulyyev | Zvonimir Oreskovic | |
1. podanie % | 47/79 (59%) | 55/86 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/47 (47%) | 30/55 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/32 (59%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/86 (51%) | 38/79 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/165 (52%) | 80/165 (48%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Isa Mammetgulyyev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isa Mammetgulyyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isa Mammetgulyyev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Isa Mammetgulyyev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Isa Mammetgulyyev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Isa Mammetgulyyev | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isa Mammetgulyyev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Isa Mammetgulyyev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Isa Mammetgulyyev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Isa Mammetgulyyev | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Isa Mammetgulyyev | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 5-7, 5-8, 5-9, 6-9, 7-9, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
Turkmenistan
08.01.97, 27 lat
11350 $
08.01.97, 27 lat
11350 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
09.01.98, 26 lat
09.01.98, 26 lat
Isa Mammetgulyyev vs. Zvonimir Oreskovic - Wzajemne mecze
25.03.19 | 1. runda klasyf. | Isa Mammetgulyyev | Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | M15 Opatija | ceglana |
Isa Mammetgulyyev form & Zvonimir Oreskovic form
Isa Mammetgulyyev - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Baja - ceglana | ||||
15.08.19 1. runda | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.19 Klasyf. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Balatonalmadi - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
27.11.18 Klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu |
Zvonimir Oreskovic - ostatnie mecze
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Bertran | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Mile Matic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Randjelovic | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Petr Michnev | 3-5, - Zvonimir Oreskovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Kurzmann | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-5, - Zvonimir Oreskovic - krecz | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Josip Jerolimov | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Milos Milakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 7-5, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Constantin Schmitz | 0-2, - Zvonimir Oreskovic - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Aleksas Tverijonas | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F21 - ceglana | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 0-3, - Zvonimir Oreskovic - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Manuel Bernard | 3-6, 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
Austria F1 - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Staeheli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Zvonimir Oreskovic - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Manfred Fellin | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Milos Vukovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Dragovic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Calin Manda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Yan Sabanin | 1-1, Yan Sabanin - krecz | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 6-73, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |