MECZ
06.05.17 | 1. runda klasyf. | Ilya Vasilyev | Grigoriy Korobeynikov | 7-5, 6-4 | Karshi Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ilya Vasilyev | Grigoriy Korobeynikov | |
1. podanie % | 26/55 (47%) | 60/101 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/26 (69%) | 30/60 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/29 (62%) | 22/41 (54%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/101 (49%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 10 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Vasilyev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Vasilyev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilya Vasilyev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Ilya Vasilyev vs. Grigoriy Korobeynikov - Wzajemne mecze
06.05.17 | 1. runda klasyf. | Ilya Vasilyev | Grigoriy Korobeynikov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Karshi Challenger | twarda |
Ilya Vasilyev form & Grigoriy Korobeynikov form
Ilya Vasilyev - ostatnie mecze
Italy F13 - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Hugo Grenier | - | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Johan Nikles | 4-6, 0-1, - Ilya Vasilyev - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
13.12.17 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Jose Olivares | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kuwait F1 - twarda | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
01.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda | vs. Artem Smirnov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Dante Gennaro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Santiago Maresca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Bastian Trinker | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Horst Rieder | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Timur Kiuamov | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |